
Плита Hansa FCGW63193
20 733 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN52016
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газова плита Hansa FCGW63193 - це функціональна модель із 4 газовими конфорками та духовкою об'ємом 71 л з нижнім газовим нагрівом і грилем. Чавунні решітки забезпечують стабільність посуду, а автозапалювання в ручках робить користування зручним. Газ-контроль гарантує безпеку, автоматично припиняючи подачу газу при згасанні полум’я.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см мм |
| Газ-контроль | плити, духовки, є |
| Глибина | 60 см мм |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 3 |
| Можливості | нижній нагрів/(2 800 Вт), гриль/(2 000 Вт), Освітлення/(галогенна лампа) |
| Обсяг духовки | 71 л |
| Тип | Газова |
| Тип духовки | Газова |
| Управління | механічне, поворотні регулятори |
| Колір | Білий |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 733 ₴






