Комбінована плита з газовою варильною поверхнею та електричною духовкою об’ємом 62 л. Має 8 програм приготування, включаючи гриль, конвекцію та швидкий розігрів. Варильна поверхня обладнана чавунними решітками і електрозапалюванням у ручках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 60 см мм |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Можливості | нижній нагрів/(1100 Вт), розморожування/(тільки вентилятор) 45 Вт, гриль/(2000 Вт), Гриль + верхній нагрів/(супергриль) 2900 Вт, Гриль + верхній нагрів + вентилятор/(2900 Вт), швидке розігрівання/(2900 Вт), вентилятор + верхній нагрів + нижній нагрів/(200 |
| Обсяг духовки | 62 л |
| Робоча поверхня | емальована |
| Тип | Комбінована |
| Тип духовки | Електрична |
| Управління | механічне, електронне, поворотні перемикачі |
| Колір | Білий |
| Ширина | 50 см |
| Електропідпалення | Так/(у ручках) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 481 ₴











