Комбінована плита Hansa FCMX583291 поєднує електричну духовку об’ємом 65 л та газову варильну поверхню з чавунними решітками. Вона оснащена вісьмома режимами приготування, включаючи гриль і функцію швидкого розігріву, що дозволяє готувати страви швидше. Каталітична система очищення спрощує догляд за духовкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 60 см мм |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Можливості | нижній нагрів/(1100 Вт), розморожування/(тільки вентилятор) 45 Вт, гриль/(2000 Вт), Гриль + верхній нагрів/(2900 Вт), Гриль + верхній нагрів + вентилятор/(2900 Вт), швидке розігрівання/(2900 Вт), вентилятор + верхній нагрів + нижній нагрів/(2000 Вт), верх |
| Обсяг духовки | 65 л |
| Тип | Газова |
| Управління | сенсорне, поворотні перемикачі |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 50 см |
| Електропідпалення | Так/(у ручках управління) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 831 ₴










