
Плита Hansa FCCW56069
17 047 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN52035
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична плита Hansa FCCW56069 має простору духовку об’ємом 62 л і чотири конфорки на склокерамічній поверхні. Шість режимів нагрівання дозволяють готувати з нижнім або верхнім нагрівом, у поєднанні з вентилятором чи в режимі розморожування. Максимальна температура досягає 250 °C, що робить плиту зручною для запікання, випікання та тушкування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 60 см мм |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 3 |
| Можливості | верхній нагрів, нижній нагрів, розморожування, вентилятор + верхній нагрів + нижній нагрів, верхній + нижній нагрів, ЕКО верхній нагрів + нижній нагрів + вентилятор |
| Обсяг духовки | 62 л |
| Робоча поверхня | склокерамічна |
| Тип | Електрична |
| Тип духовки | Електрична |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Колір | Білий |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 047 ₴









