
Плита Hansa электрическая, 62 л, 50x60см, белый (FCEW56069)
15 005 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN52046
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електроплита Hansa FCEW56069 – це практичне рішення для вашої кухні з духовкою об'ємом 62 л та класичним білим дизайном. Має 4 електричні конфорки різної потужності (1–1.5 кВт), 6 режимів приготування та функцію очищення парою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 60 см мм |
| Кількість конфорок | 4 |
| Можливості | нижній нагрів/(1100 Вт), розморожування/(45 Вт), Верхній нагрів + нижній нагрів/(2000 Вт), вентилятор + верхній нагрів + нижній нагрів/(2000 Вт), ЕКО верхній нагрів + нижній нагрів + вентилятор/(2000 Вт) |
| Обсяг духовки | 62 л |
| Тип | Електрична |
| Тип духовки | Електрична |
| Управління | механічне, поворотні перемикачі |
| Колір | Білий |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 005 ₴







