
Пилосос Gorenje VCE48AFBKGO
6 842 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN52709
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилосос Gorenje VCE48AFBKGO надзвичайно тихий помічник для ефективного прибирання будь-яких поверхонь. Оснащений світлодіодним дисплеєм, турбощіткою для ліжка та домашніх тварин, а також набором насадок для різних потреб. Має 5 рівнів потужності з максимальною силою всмоктування 240 Вт і продуману систему зберігання аксесуарів. Ідеально підходить для щоденного прибирання оселі з мінімумом зусиль і максимумом комфорту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Потужність всмоктування | 240 Вт |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 50 х 30 х 27 |
| Насадки | щілинна, паркетна, турбощітка, Міні насадка, 2-в-1, щітка/ Universal brush, універсальна насадка для підлоги |
| Обсяг пилозбірника | 4 л |
| Харчування | Мережа |
| Споживана потужність | 890 Вт /(двигуна) |
| Тип | мішковий, побутовий |
| Тип прибирання | сухе |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 842 ₴









