
Змішувач Franke Active J (115.0653.401)
14 008 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN53926
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач Franke Active J у хромованому виконанні – це сучасне рішення для кухні з витяжним виливом, функцією душу та вбудованим фільтром 1+1. J-подібна форма забезпечує зручність користування, а поворот на 180° дозволяє легко направляти потік води. Виготовлений із латуні з нейлоновим шлангом, має бічний важіль керування та ламінарний аератор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 38.8 см мм |
| Довжина зливу | 22.7 см |
| Діаметр підключення шлангів | 3/8" |
| Кут повороту зливу | 180 ° |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Робочий тиск води | 3 бар |
| Тип | змішувач |
| Тип зливу | витяжний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 008 ₴







