
Бойлер Ariston BLU1 R 50 V 1.5 К PL DRY (3201453)
7 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN54846
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний накопичувальний водонагрівач Ariston серії BLU1 R DRY MECHANICAL потужністю на 1500 Вт і об'ємом на 50 л. Форма кругла, монтаж вертикальний. Має механічний термостат. Термоізоляції з поліуретану товщиною 18.5 мм з боків і 15 мм зверху бака. Нагрівальний елемент - сухий ТЕН.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Вага | 16 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 55.3 х 45 х 48 |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 °C |
| Обсяг ємності для води | 50 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Теплові втрати при Т = 60 ° C | 0.99 кВт/рік за 24 рік≈/за 65 °C |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елементу | сухий ТЕН |
| Установка | Вертикальна |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 350 ₴





