
Гайковерт Einhell IMPAXXO 18/400 (без АКБ та ЗП) (4510070)
6 418 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN58595
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гайкокрут ударний Einhell IMPAXXO 18/400 - Solo, аккум., 400 Нм, 0-2100 об/хв, 0-3300 уд/хв, 2 кг 4510070. Ударний безщітковий гайковерт лінійки Power X-Change system Einhell IMPAXXO 18/400 - Solo серії Professional призначений для загвинчування/викручування колісних гайок, а за допомогою адаптера для біт робіт по дереву, металу: для загвинчування/викручування довгих кріпильних елементів в майстерні. Einhell IMPAXXO 18/400 бездротовий ударний гайковерт є високоякісним, потужним ударним інструментом, який дозволяє викручувати навіть іржаві колісні гайки без особливих зусиль.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 12.7 мм /1/2 дюйм |
| Ключові особливості | реверс, підсвічування, регулюванням обертів |
| Напруга | 18 В |
| Харчування | Li-Ion |
| Тип | гайковерт ударний |
| Тип патрона | чотиригранний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 418 ₴






