
Шурупокрут-дриль акумуляторний Metabo PowerMaxx SB 12 Set 12В 2x2Аг 17·40Нм 0-360·0-1400об/хв (601036870)
11 998 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN58658
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний шуруповерт Metabo PowerMaxx BS 12 Set - це розширена комплектація нового 12 В PowerMaxx, в яку входить велика кількість приладдя. Все приладдя розташоване в кейсі з шуруповертом і завжди буде під рукою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Діаметр патрона | 10 мм /(1-10) |
| Ключові особливості | реверс, підсвічування, Технологія Ultra-M |
| Напруга | 12 В |
| Харчування | Li-Ion |
| Швидкість обертання за YZ | 1400 об/хв |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 998 ₴





