
Шуруповерт Metabo PowerMaxx SB BL 12В, 2х2Ah, 20·38Нм, 0-400·0-1500об/хв (601784500)
6 204 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN58663
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкий, компактний акумуляторний ударний дриль надзвичайно укороченої конструкції для універсального використання. Клас 12 В з акумуляторними блоками з гніздом для вставки — надзвичайна компактність і зручність. Функція ударного свердління для кам'яної кладки. Вбудоване світлодіодне підсвічування із залишковим світінням для оптимального освітлення робочої області. Зі зручним гачком для носіння на ремені, з фіксацією праворуч або ліворуч.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Діаметр патрона | 1.5 мм |
| Ключові особливості | реверс, захист від перегрівання |
| Напруга | 12 В |
| Харчування | Li-Power |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 187х171х55 |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 204 ₴



