Кращий вигляд
На 47% глибший чорний колір у порівнянні зі звичайним IPS, панель з низьким коефіцієнтом відбиття, що покращує контрастність, більш плавне зображення при частоті оновлення 120 Гц і виняткова точність передачі кольору з 99% DCI-P3 і Display P3 - кожна деталь вашої роботи стає помітною.
Панель з низьким коефіцієнтом відбиття
Панель з низьким коефіцієнтом відбиття зменшує відблиски від зовнішніх джерел світла і покращує контрастність екрана.
Більш плавне сприйняття зображення
Частота оновлення 120 Гц забезпечує менше мерехтіння, більш плавне прокручування і більш плавний рух, ніж у моніторів з частотою 60 Гц.
Адаптується до навколишнього середовища
Вбудований датчик розсіяного світла інтелектуально оптимізує яскравість і колірну температуру в залежності від навколишнього середовища.
Покращена система ComfortView Plus
Наші новітні монітори знижують шкідливе випромінювання синього світла до 35% в порівнянні з 50% у попереднього покоління, забезпечуючи комфорт для очей протягом усього дня без шкоди для точності передачі кольорів.
Блискавична ефективність
Завдяки різноманітним можливостям підключення ви можете підключити всі периферійні пристрої та аксесуари, щоб оптимізувати робочу конфігурацію та залишатися продуктивними й ефективними.
Подача живлення
Забезпечте живлення ваших пристроїв за допомогою одного кабелю з потужністю до 140 Вт EPR завдяки Thunderbolt 4.
Широкі можливості підключення
Підключіть всі свої пристрої за допомогою більше десятка портів, включаючи висувні порти швидкого доступу.
Стабільне з’єднання
Підключайтеся до мережі Ethernet за допомогою вбудованого порту RJ45 зі швидкістю передачі даних до 2,5 Гбіт/с.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип матриці | IPS |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вага | немає даних кг |
| Габарити (ШхВхГ) | немає даних |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Додаткові роз'єми | 3хUSB Type-C, RJ45, mini jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 125.00069 |
| Концентратор USB | 4хUSB3.2 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Дозвіл екрану | 3840х2160 |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 30.5 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Сріблястий |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яскравість | 450 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 867 ₴







