
Монiтор Dell 24.5" Alienware AW2525HM (210-BRYJ) Fast IPS Black 320Hz
12 890 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN59411
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Dell Alienware AW2525HM (210-BRYJ) – це високопродуктивний ігровий монітор, створений для кіберспорту та геймерів, які прагнуть максимальної швидкості та чіткості зображення.
Його 24.5-дюймова Fast IPS панель із роздільною здатністю Full HD (1920x1080) забезпечує чітке зображення та широкі кути огляду (178°). Частота оновлення 320 Гц і надшвидкий час відгуку 0.5 мс (Gray-to-Gray) у режимі Extreme усувають розмиття руху, забезпечуючи плавний ігровий процес у динамічних іграх, таких як Counter-Strike 2 або Valorant.
Технології NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium та VESA AdaptiveSync усувають розриви кадрів і затримки, створюючи бездоганний геймплей.
Завдяки швидкій IPS-панелі ви насолоджуватиметеся стабільною якістю зображення незалежно від кута огляду.
Підтримка HDR дозволяє відтворювати більш контрастне зображення з глибокими чорними та яскравими відтінками. Технологія ComfortView Plus зменшує синє світло без втрати якості кольорів, знижуючи втому очей під час тривалих ігрових сесій.
Монітор виконаний у футуристичному стилі Alienware з новим дизайном, який характеризується елегантністю та компактною підставкою, що звільняє місце на столі. Ергономічна підставка дозволяє регулювати висоту, нахил, поворот і обертання монітора, забезпечуючи комфорт для будь-якої пози.
Монітор оснащений роз’ємами DisplayPort і двома портами HDMI, а також кількома USB-портами для зручного підключення периферійних пристроїв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 6.07 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync, Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 555.59х500.73х206 мм |
| Діагональ екрану | 24.5" |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.0 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 18.1 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 0.5 мс |
| Частота оновлення | 320 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 890 ₴








