
Монитор Lenovo 23.8" Lenovo L24-4C (67DDKAC6UA) IPS Grey 144Hz
4 395 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN59956
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор Lenovo L24-4C — стиль і продуктивність для сучасного життя. Покращте свою робочу станцію за допомогою Lenovo L24-4C — елегантного ультратонкого монітора з частотою оновлення 144 Гц, яскравими кольорами, технологією AMD FreeSync і вбудованими динаміками. Виконаний у стильному сірому кольорі, він створений для продуктивної роботи, розваг або ігор у будь-якому сучасному домашньому офісі чи ігровому просторі.
Насолоджуйтесь вражаючою чіткістю на 23,8-дюймовому дисплеї FHD із частотою оновлення 144 Гц, точністю передачі кольорів 99% sRGB та контрастністю 1500:1, що забезпечує плавне, яскраве та реалістичне зображення.
Працюйте або грайте комфортно довше завдяки вбудованому апаратному забезпеченню з низьким рівнем синього світла та сертифікованій TUV технології без мерехтіння, розробленій для зменшення навантаження на очі та втоми.
Повністю зануртеся в гру завдяки надзвичайно чутливій продуктивності — з часом відгуку 4 мс GTG та 1 мс MPRT для плавного, безперервного зображення під час динамічних сцен.
Отримайте повний контроль за допомогою програмного забезпечення Lenovo Artery (Lenovo Accessories and Display Manager). Налаштовуйте параметри дисплея, керуйте аудіо та вмикайте розширені функції підтримки ігор — все це розроблено для забезпечення більш персоналізованого досвіду як для роботи, так і для ігор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 539.4х433.8х182.9 мм |
| Геймерські | Да |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 62.50069 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Портативні | Немає |
| Потужність аудіосистеми | 2х3 Вт |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 14.7 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Сірий |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 395 ₴










