
Монітор Asus 31.5" ProArt PA32UCDM (90LM03HE-B01K70) OLED Silver/Black 240Hz; 3840x2160, 5 мс
96 793 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN60296
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Монітор ProArt Display OLED PA32UCDM призначений для професійних розробників мультимедійного контенту. Він оснащений 31,5-дюймовою QD-OLED-панеллю з роздільною здатністю 4K і підтримкою HDR, яка може похвалитися неймовірною яскравістю 1000 кд/м2 і здатністю відтворювати 99% відтінків колірного простору DCI-P3, що забезпечує високоточні кольори та винятково детальні візуальні ефекти. Частота оновлення до 240 Гц дає змогу розробникам ігор комфортно працювати з моделями та виконувати перевірку якості на одному дисплеї. Крім того, підтримка декількох форматів HDR робить PA32UCDM ідеальним монітором для роботи з динамічним HDR-контеном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип матриці | OLED |
| Розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 717.3x602.5x228 мм |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Додаткові роз'єми | 2 x Thunderbolt 4 |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | 1хUSB3.2, 1хUSB Type-C |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х3 Вт |
| Дозвіл екрану | 3840х2160 |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 32 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 0.1 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 793 ₴










