
Монітор MSI 23.8" PRO MP242A-E2 D-Sub, HDMI MM, IPS, 120Hz, 1 ms, sRGB 115% (9S6-3PD1CT-001)
4 836 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN60489
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Монітор для домашнього офісу з тонкою рамкою і частотою оновлення екрана 120 Гц поєднує в собі сучасний дизайн і передові характеристики. Він буде чудовим вибором і для повсякденної роботи, і для занурення у віртуальні ігрові світи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудовані динаміки | 1 /2x 2 Вт |
| Входи | Вихід на навушники, 1x D-Sub (VGA), 1x HDMI™ (1.4b)/(FHD@120Hz), 1x DP (1.2a) |
| Габарити (ШхВхТ) | 540,1 x 538,6 x 226,9 |
| Діагональ екрану | 23.8 " |
| Призначення | для дому та офісу |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 0.67292 |
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 (Full HD) |
| Тип пристрою | монітор |
| Угол обзора по вертикали | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Час реакції | 1 мс /(MPRT) / 4 мс (GTG) |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 836 ₴








