
Компьютерный стол Anda Seat Shadow Warrior Black (AD-D-DD1-1600L-02-B)
20 175 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN60746
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Створений для ігор, налаштуйте свій власний стиль RGB-підсвічування.
Стабільна та безпечна система підйому
Традиційний стіл VS підіймальний стіл Intelligence.
Традиційний стіл:
Низька ціна, але не можна регулювати висоту, легко відчути втому через сидячу роботу.
Інтелектуальний підіймальний стіл:
Доступна ціна, можна вільно регулювати висоту столу для сидіння або стояння.
Обидва доступні варіанти адаптують розваги та роботу.
Об’ємний простір для зберігання:
Ліва, середня та права полиці.
Ергономічна підіймальна система:
Відмінний партнер ігрових крісел, відкиньте біль у спині та живіть здоровим життям
Турбота про шийний відділ хребта: Підніміть екран і не схиляйте голову
Тренуйте плечі: зніміть тиск на плечі
Захистіть щиколотки: Чергуйте сидіння і стояння, знімайте втому від тривалого сидіння
Електричний безступеневий підйом, 4 рівні різної висоти:
Плавний підйом, висока стійкість і легкість в експлуатації.
Кнопкове регулювання, висота під контролем.
Регулювання висоти на 1-4 рівні, скидання висоти пам’яті однією кнопкою.
Діапазон підйому: 75 см - 120 см
Потужний подвійний двигун
Німецька система підйому, що використовує щітковий двигун постійного струму, низький рівень шуму та високу потужність.
Система захисту від вимкнення живлення, відскок у разі опору, безпечна та стабільна.
Швидкість 26 мм / с
Двигун DC 24 В 80 Вт
Сильна несуча здатність, безпечна та безтурботна
Низький рівень шуму
Система освітлення ігрової атмосфери RGB:
Використовує тривимірні візуальні світлові ефекти, реалізує вільне перемикання 149 видів візуальних ефектів, таких як статичне монохромне та градієнтне перемикання.
Подорож у майбутнє одним клацанням миші, і відкрийте для себе захопливий бойовий досвід.
Великий простір, вільний від граничних обмежень:
Надзвичайно широкий робочий стіл 160 x 80 см, дизайн поверхні з жорстким вигином.
Полиці з науковою перспективою, підніміть монітор, щоб захистити хребет, і не потрібно схиляти голову.
Золотий партнер робочого столу:
Футуристичний робочий стіл з вуглецевого волокна
Текстура вуглецевого волокна, сповнена відчуттям технологій майбутнього.
Покращена текстура, висока міцність, стійкість до високих температур та корозії.
Поворотний підсклянник
Вбудована підставка для навушників
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 1600 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Глибина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувна поліця для клавіатури | немає |
| Висувні ящики | немає |
| Висота | 750-1200 мм мм |
| Відкриті полиці | немає |
| Кабельний ввід | є |
| Матеріал рами | Сталева |
| Матеріал стола. | ДСП, пластик |
| Надставка | є |
| Величина коліс | немає |
| Підставка під системний блок | є |
| Регулятор висоти | є |
| Регулятор нахилу | немає |
| Світлодіодне підсвічування | є |
| Тип | Комп'ютерний |
| Форма | фігурний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 175 ₴










