
Дошка для нарізання Ardesto Gemini 25 x 15 см (AR1425BG)
141 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN60985
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна дошка з жолобом розміру – 25 × 15 × 0,8 см має прямокутну форму із закругленими кутами. Її виготовлено з пластику білого кольору. Має протиковзкий борт із термостійкої гуми чорного кольору. Для зручності під час користування передбачено отвір, за нього можна повісити аксесуар на гачок. Можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 15 см |
| Тип | дошка кухонна |
| Товщина | 0.8 см |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141 ₴






