
Духова шафа Gorenje BCM4547DG
42 216 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN61402
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тепер ви зможете насолоджуватися хрусткими та смачними смаженими стравами без зайвих калорій. Цей метод надзвичайно інтенсивного випікання з використанням гарячого повітря не потребує жиру для досягнення бездоганної хрусткої золотистої скоринки. Результати приготування будуть ще кращими, якщо випікати в спеціальному деку з отворами (залежить від моделі), яке з усіх боків ідеально огортає страву. Підходить для малих шматків м’яса, риби, овочів і заморожених напівфабрикатів, як-от картопля фрі та курячі нагетси.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 34.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Духовка | електрична |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Можливості | освітлення, інверторна технологія, Stirrer: мікрохвильове приготування без поворотного столу, MultiFlow 360°: рівномірне пропікання з усіх боків, SilverMatte, IconTouch, STEPBake, MultiUse, плавне відкриття та закриття дверцят, AutoBake, можливість готува |
| Обсяг | 50 л |
| Потужність мікрохвильової печі | 1000 Вт |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 216 ₴




