Компьютерный стол Sihoo D03 White (D03-106/D03-107)
11 042 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN62056
Компьютерный стол Sihoo D03 White (D03-106/D03-107)Немає в наявності
11 042 ₴
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комп`ютерний стіл Sihoo D03 — це сучасний стіл з електрорегулюванням висоти, який дозволяє легко перемикатися між сидінням і стоянням протягом робочого дня. Він плавно регулює висоту від 72 см до 120 см за допомогою тихого безщіткового двигуна, сприяючи кращому самопочуттю та продуктивності.
Містка стільниця розміром 140х70 см, виготовлена з міцної плити товщиною 18 мм, забезпечує багато місця для моніторів, ноутбука та інших робочих інструментів. Надійна конструкція з подвійною балкою забезпечує виняткову стійкість, витримуючи вагу до 60 кг без хиткості на будь-якій висоті.
Важливим елементом безпеки є технологія захисту від зіткнень, яка автоматично зупиняє та відводить стіл, якщо виявляє перешкоду на шляху руху. Під час роботи стіл видає менше ніж 50 дБ шуму, що створює спокійне середовище без відволікаючих звуків. Крім того, за допомогою зручної панелі керування ви можете зберегти до чотирьох налаштувань висоти в пам’яті для миттєвого перемикання між улюбленими положеннями однією кнопкою.
Збірка столу проста і займає менше 20 хвилин, що дозволяє швидко почати роботу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIHOO |
| Колір | Білий |
| Ширина | 1400 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Глибина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувна поліця для клавіатури | немає |
| Висувні ящики | немає |
| Висота | 720-1200 мм мм |
| Відкриті полиці | немає |
| Кабельний ввід | немає |
| Матеріал рами | Сталева |
| Матеріал стола. | МДФ |
| Надставка | немає |
| Величина коліс | немає |
| Підставка під системний блок | немає |
| Регулятор висоти | є |
| Регулятор нахилу | немає |
| Світлодіодне підсвічування | немає |
| Тип | Комп'ютерний |
| Форма | лінійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 042 ₴

