Sihoo D05 — це сучасне ергономічне рішення для організації комфортного та продуктивного робочого простору вдома або в офісі. Він поєднує у собі міцність, стабільність та продуманий функціонал. Його електричний механізм регулювання висоти дозволяє плавно налаштовувати положення стільниці в діапазоні від 74 до 121 cм зі швидкістю 22 мм/с, що дає можливість комфортно працювати як сидячи, так і стоячи.
Конструкція відрізняється надійністю: стіл здатний витримати навантаження до 100 кг у статичному положенні та до 70 кг під час руху, забезпечуючи повну безпеку використання. Безщітковий двигун працює дуже тихо, рівень шуму не перевищує 50 дБ. Міцні ніжки діаметром 70 мм гарантують відмінну стійкість та відсутність вібрацій на будь-якій висоті.
D05 є ідеальним вибором для тих, хто цінує комфорт, організованість та високоякісне обладнання свого робочого простору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIHOO |
| Ширина | 1400 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Глибина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувна поліця для клавіатури | немає |
| Висувні ящики | немає |
| Висота | 740-1210 мм мм |
| Відкриті полиці | немає |
| Кабельний ввід | немає |
| Матеріал рами | Сталева |
| Матеріал стола. | МДФ |
| Надставка | немає |
| Величина коліс | немає |
| Підставка під системний блок | немає |
| Регулятор висоти | є |
| Регулятор нахилу | немає |
| Світлодіодне підсвічування | немає |
| Тип | Комп'ютерний |
| Форма | лінійний |
| Колір | темне дерево та чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 745 ₴











