
Підставка до ноутбука Digitus Mobile laptop stand, до 15", black (DA-90368)
681 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN62196
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна підставка для ноутбуків Digitus завдяки своєму тонкому дизайну займає мало місця на вашому домашньому столі. Створіть ергономічну та ідеальну робочу станцію для свого ноутбука всього за кілька кроків. Кут нахилу підставки легко регулюється до 5 рівнів, тому її можна адаптувати до будь-якого типу ноутбука чи столу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 35 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | 5 ступенів регулювання |
| Максимальний розмір екрану | 15 " |
| Матеріал конструкції | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 681 ₴










