
Шуруповерт Makita LXT, 62/36 Нм (без АКБ и БП) (DDF482Z)
5 306 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN62228
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дриль-шуруповерт Makita DDF482Z має високу потужність і продуктивність. Ергономічний корпус надійно захищений від проникнення пилу і вологи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 1.5 мм / — 13 мм |
| Напруга | 18 В |
| Харчування | Li-Ion |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 249 x 79 x 185 |
| Тип | шурупокрути |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 306 ₴






