
Планшет Doogee T30E 4/128GB LTE Cosmic Grey (Doogee T30E 4/128GB Cosmic Grey)
4 826 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN62457
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Екран: 10.1-дюймовий IPS-дисплей з високою роздільною здатністю, який забезпечує чітке зображення та яскраві кольори, що ідеально підходить для перегляду відео, ігор та читання.
Оперативна пам’ять: 4 ГБ оперативної пам’яті дозволяють комфортно працювати з кількома програмами одночасно без затримок.
Вбудована пам’ять: 128 ГБ вбудованої пам’яті надають достатньо місця для зберігання програм, фотографій, відео та інших файлів. Також є можливість розширення пам’яті за допомогою картки microSD.
Процесор: Потужний процесор дозволяє швидко та без затримок виконувати різні завдання, що робить планшет універсальним для багатьох сценаріїв використання.
Підтримка 4G: Завдяки підтримці 4G LTE можна скористатися високошвидкісним мобільним інтернетом у будь-якому місці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Колір | Сірий |
| Модель планшета | Doogee T30 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 537 г |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Зв'язок та комунікації | |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 8000 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Швидка зарядка | відсутня |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 |
| Діагональ екрану | 11" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Кількість ядер | 8 |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Потужність заряджання | 10 Вт |
| Навігація система | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | без ч охолодження/скла |
| Наяність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Основа камери | 13 Мп |
| Встановлена ОС | Android 14.0 |
| Процесор | Unisoc Tiger T606 |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Дозвіл екрану | 1280x800 |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | немає |
| Розмір (ВхШхГ) | 258.1 х 169.7 х 8.8 мм |
| Серія | Doogee T30E |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота | 1.6 ГГц |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 826 ₴


