
Водонагрівач Willer EV80DRI серия Grand Digital (EV80DRI Grand Digital)
12 449 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN62822
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Плаский накопичувальний електричний водонагрівач з внутрішнім баком з емальованої сталі об’ємом 80 літрів. Оснащений двома сухими (захищеними) нагрівальними елементами загальною потужністю 2,0 кВт. Внутрішній бак, виготовлений з емальованої сталі, і захисний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації.
Особливості:
Сучасна механічна панель управління водонагрівачем із вбудованим LED-дисплеєм для відображення температури
Система з двох ємностей, з’єднаних загальним протоком води, теплоізоляцією і зовнішнім корпусом
Внутрішня поверхня бака захищена шаром титанокварцевої емалі (нанесення при температурі 1000°C)
Теплоізоляція забезпечується шаром якісного щільного пінополіуретану
Плавне регулювання температури нагріву
Подвійний захист від перегріву води (терморегулятор+термозахист)
Подвійний захищений (сухий) нагрівальний елемент
Доступні режими потужності: 0,8 кВт; 1,2 кВт; 2,0 кВт
Вертикальне розміщення
Гарантія на внутрішній бак 5 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLER |
| Вага | 29.6 кг |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття бака | титанокварцова ємаль |
| Габарити (ШхВхГ) | 530 х 970 х 310 мм |
| Захист (ПЗВ) | немає даних |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Захист від перегріву | є |
| Максимальна температура нагрівання | 75°C |
| Матеріал бака | Сталева |
| Потужність | 2000 Вт Вт |
| Обсяг | 80 л |
| Положення встановлення | вертикальне положення |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | сухий ТЕН |
| Тип керування | механічне |
| Тип установки | настінне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Час первинного нагріву | 1 рік 52 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 449 ₴





