Комп’ютерний стіл GamePro GD212B — ідеальне рішення як для ігор, так і для продуктивної роботи. Робоча поверхня розмірами 1360х600 мм забезпечує достатньо місця для монітора, клавіатури та аксесуарів. Допустиме навантаження до 100 кг гарантує зручність та надійність навіть при використанні великої техніки.
До комплекту постачання також включено додаткові аксесуари - гачок для навушників і підставку для напоїв — це допомагає підтримувати порядок на столі.
Задній край столу має запрофільовану вигнуту форму, що дозволяє акуратно розташувати кабелі та встановити кріплення монітора. При цьому стіл можна щільно розмістити до стіни.
Текстурована поверхня стільниці, надає сучасного технологічного вигляду і приємна на дотик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 1360 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 14.2 кг |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувна поліця для клавіатури | відсутня |
| Висувні ящики | відсутні |
| Відкриті полиці | відсутні |
| Кабельне введення | є |
| Матеріал рами | Сталева |
| Матеріал стола. | ДСП |
| Надставка | немає |
| Величина коліс | Без коліс |
| Підставка під системний блок | відсутня |
| Регулятор висоти | без регулятора висоти |
| Регулятор нахилу | відсутній |
| Світлодіодне підсвічування | без підсвічування |
| Форма | прямокутна з виїмкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 964 ₴









