Монітор Prologix Gaming 23.8" GM2425F IPS Black; 1920х1080 (240 Гц), 2 мс
4 288 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN63267
Монітор Prologix Gaming 23.8" GM2425F IPS Black; 1920х1080 (240 Гц), 2 мсНемає в наявності
4 288 ₴
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Prologix - провідний український виробник комп’ютерної техніки, що спеціалізується на створенні інноваційних рішень, здатних задовольнити потреби широкої аудиторії користувачів. Випускаємо надійну та доступну продукцію, яка відповідає найкращим стандартам якості.
Незалежно від того, чи ви є індивідуальним користувачем, бізнесом чи корпорацією, Prologix має рішення, що відповідає вашим потребам. Компанія працює з партнерами та клієнтами по всьому світу, надаючи їм найкращі продукти, послуги та технологічні рішення, які допомагають їм досягати своїх цілей та успіху. Prologix - це не просто бренд, це стиль життя, який відображає віру в потужність технологій та їхній вплив на наше життя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | немає даних |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає даних |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 36 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 2 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 288 ₴

