
Монитор Gigabyte 27" GS27FC2 VA Black Curved 240Hz (GS27FC2 Gaming Monitor)
7 388 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN63324
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Gigabyte GS27FC2 – це ігровий монітор, орієнтований на високу швидкість, глибокий контраст VA-матриці та ефект повного занурення завдяки вигнутій панелі.
Частота 240 Гц та 1 мс забезпечують надзвичайно плавну картинку без розмиття руху. Це дає помітну перевагу в динамічних іграх, дозволяючи швидше реагувати на дії суперників. Використання технології MPRT (Moving Picture Response Time) гарантує високу чіткість у русі.
Висока контрастність 3000:1 - головна перевага VA-матриці, глибокий чорний колір та високий статичний контраст, що робить темні сцени у фільмах та іграх більш деталізованими та реалістичними.
Колірне охоплення 125% sRGB забезпечує насичену та яскраву кольорову палітру.
Монітор підтримує фірмові функції Game Assist, що допомагають гравцям: Aim Stabilizer, Black Equalizer, Crosshair, OSD Sidekick.
Технологія Flicker-Free забезпечує стабільність екрана, зменшуючи навантаження на очі, щоб ви могли комфортно працювати або грати. Сертифікація Eyesafe 2.0, зменшення синього світла, зберігаючи при цьому якість кольору.
Обтічний зовнішній вигляд відображає простоту філософії дизайну ігрової cepiї Gigabyte, а міцна підставка та матове покриття створені для забезпечення функціональних та естетичних характеристик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Розміри | |
| Вага | 4.53 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| Smart TV | немає |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi / Bluetooth | немає |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 610.5х434.4х205.4 мм |
| Геймерські | Да |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Да |
| Контрастність | 125.00069 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Портативні | Немає |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 20 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 388 ₴







