Як невидимий гравець, монітор часто недооцінюють. Насправді ж монітор - це синергетичний ефект, який забезпечує найкращу продуктивність компонентів комп’ютера. Ігрові монітори Gigabyte відрізняються високими технічними характеристиками та якістю, тому користувачі можуть по-справжньому насолоджуватися висококласною продуктивністю без зайвих витрат. Підтримка технології адаптивної синхронізації.
QHD з частотою 240 Гц (OC 250 Гц)
Висока роздільна здатність і швидка частота оновлення забезпечують деталізоване зображення та плавний ігровий процес!
Час відгуку 1 мс
Надшвидкий час відгуку 1 мс для максимально плавного ігрового процесу!
Простий, але стильний
Обтічний зовнішній вигляд уособлює простоту філософії дизайну ігрової серії Gigabyte, а міцна підставка і матове покриття, створені для функціональних і естетичних можливостей, додають ще більше характеристик.
Ідеальний кут огляду
Монітор Gigabyte Gaming оснащений підставкою з широким діапазоном регулювання нахилу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 5.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 619х447х172 мм |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 34 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 250 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 648 ₴









