
Монитор Gigabyte 27" GS27QA IPS Black 180Hz (GS27QA Gaming Monitor)
8 637 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN63326
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Gigabyte GS27QA — це монітор, розроблений спеціально для геймерів, які прагнуть чіткого зображення та мінімальної затримки. Завдяки комбінації QHD-роздільної здатності та високої частоти оновлення, він забезпечує конкурентну перевагу в динамічних іграх.
Частота 180 Гц та 1 мс забезпечують надзвичайно плавну картинку без розмиття руху. Це дає помітну перевагу в динамічних іграх, дозволяючи швидше реагувати на дії суперників. Використання технології MPRT (Moving Picture Response Time) гарантує високу чіткість у русі.
Технологія Adaptive Sync забезпечує плавний ігровий процес, синхронізуючи частоту оновлення монітора з частотою кадрів графічного процесора, що дозволяє повністю розкрити потенціал сучасних відеокарт. Це допомагає усунути зависання та ривки зображення, які часто виникають через невідповідність цих двох показників.
Монітор підтримує фірмові функції Game Assist, що допомагають гравцям: Aim Stabilizer, Black Equalizer, Crosshair, OSD Sidekick, Timer.
Технологія Flicker-Free забезпечує стабільність екрана, зменшуючи навантаження на очі, щоб ви могли комфортно працювати або грати. Сертифікація TUV Rheinland, зменшення синього світла, зберігаючи при цьому якість кольору.
Обтічний зовнішній вигляд відображає простоту філософії дизайну ігрової cepiї Gigabyte, а міцна підставка та матове покриття створені для забезпечення функціональних та естетичних характеристик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 5.26 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| Smart TV | немає |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi / Bluetooth | немає |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 619х447х172 мм |
| Геймерські | Да |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Портативні | Немає |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 32 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 637 ₴








