
М'ясорубка Gorenje MG2202XE
4 687 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN64059
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М’ясорубка Gorenje призначена для подрібнення м’яса та приготування фаршу різної структури. Максимальна потужність двигуна становить 2200 Вт, передбачені реверс і металевий механізм подрібнення. Конструкція доповнена металевим лотком для продуктів і системами безпеки, що включають захист від перегріву та миттєву зупинку двигуна. У комплекті є два диски 3 мм і 7 мм, а також насадка для ковбас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Реверс | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Так |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 29 х 30,6 х 20 см |
| Захист мотора від перегріву | 1 |
| Матеріал завантажувального лотка | метал |
| Матеріал корпуса | пластик, метал |
| Насадки | для фаршу/3 мм, 7 мм, для ковбасних виробів |
| Перфоровані диски | 2 шт/діаметр 54 мм |
| Колір | нержавіюча сталь з чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 687 ₴








