
Геймерський стіл 1stPlayer Moto-E 1675 Black (MOTO-E-1675-18-BK)
11 935 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN64131
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості:
1. Навантаження – 80 кг
2. Гачок для гарнітури та підсклянник
3. Сітчаста сумка для керування проводами
4. Кабельні затискачі
5. Відсік для кабелів
6. Регульована за висотою стільниця з електропідйомником + Інтелектуальна пам’ять висоти
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 1600 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 23.5 кг |
| Глибина | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувна поліця для клавіатури | відсутня |
| Висувні ящики | відсутні |
| Висота | 740-1190 мм мм |
| Відкриті полиці | відсутні |
| Кабельне введення | немає |
| Матеріал рами | Сталева |
| Матеріал стола. | ABS-пластик, МДФ |
| Надставка | немає |
| Величина коліс | Без коліс |
| Підставка під системний блок | відсутня |
| Регулятор висоти | з регулятором висоти |
| Регулятор нахилу | відсутній |
| Світлодіодне підсвічування | без підсвічування |
| Форма | прямокутна з виїмкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 935 ₴





