Стіл із електрорегулюванням висоти Officepro серії ODE1880 розроблений для бездоганної інтеграції в будь-який домашній інтер’єр або корпоративне середовище, пропонує ідеальне поєднання функціональності, довговічності та доступності. Завдяки двом потужним безщітковим двигунам, що вмонтовані в ніжки, стіл забезпечує плавне, тихе та надійне регулювання висоти одним натисканням кнопки. Потужні підйомні колони забезпечують тихий і плавний рух. Система запобігання зіткненням виявляє об’єкти на шляху руху, щоб запобігти зіткненням. Проста у користуванні панель керування дозволяє легко регулювати висоту, а програмовані налаштування пам’яті зберігають улюблені налаштування для додаткової зручності.
Надійні та потужні двигун, захищений від перегріву та перевантаження, забезпечують плавне регулювання висоти, а також є тихими і енергоощадними.
Система запобігання зіткненням допоможе запобігти нещасних випадків і травм
Регулювання висоти забезпечує максимальний комфорт і адаптацію до багатьох вимог та сценаріїв використання
Проста у використанні та інтуїтивно зрозуміла панель керування
Комплектне кріплення для зберігання гарнітури та кріплення для зберігання блоку живлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 1800 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Глибина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувна поліця для клавіатури | немає |
| Висувні ящики | немає |
| Висота | 720-1200 мм мм |
| Відкриті полиці | немає |
| Кабельний ввід | немає |
| Матеріал рами | Сталева |
| Матеріал стола. | ДСП |
| Надставка | немає |
| Величина коліс | немає |
| Підставка під системний блок | немає |
| Регулятор висоти | є |
| Регулятор нахилу | немає |
| Світлодіодне підсвічування | немає |
| Тип | Комп'ютерний |
| Форма | лінійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 947 ₴








