
Компьютерный стол OfficePro ODM270B
2 784 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN64439
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OfficePro ODM270B — це компактний приставний стіл з регулюванням висоти, створений для зручної роботи з ноутбуком або письмових завдань у будь-якому просторі. Завдяки вбудованому в ніжку газліфту висота столу легко та плавно регулюється в діапазоні від 710 до 1060 мм, без ривків і зайвих зусиль.
Приховані коліщатка забезпечують мобільність і дозволяють без проблем під’їжджати під ліжко, диван чи крісло, роблячи стіл максимально зручним для використання у вітальні або спальні. Робоча поверхня з ДСП з меламіновим покриттям розміром 710х400 мм і товщиною 16 мм витримує навантаження до 8 кг, що ідеально підходить для ноутбука, книги або аксесуарів.
Закруглені кути підвищують безпеку та комфорт у щоденному використанні, а можливість роботи стоячи допомагає зменшити навантаження на спину та урізноманітнити робочий процес.
OfficePro ODM270B — практичне, легке й ергономічне рішення для коротких робочих сесій або відпочинку з ноутбуком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ноутбука |
| Ширина | 710 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Глибина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувна поліця для клавіатури | немає |
| Висувні ящики | немає |
| Висота | 710-1060 мм мм |
| Відкриті полиці | немає |
| Кабельний ввід | немає |
| Матеріал рами | Сталева |
| Матеріал стола. | ДСП |
| Надставка | немає |
| Величина коліс | є |
| Підставка під системний блок | немає |
| Регулятор висоти | є |
| Регулятор нахилу | немає |
| Світлодіодне підсвічування | немає |
| Тип | Комп'ютерний |
| Форма | лінійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 784 ₴










