
Відпарювач Tefal Ixeo Vision QT1811E0
12 259 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN64732
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Швидко. Зручно. Потужно
Відпарювання та прасування для бездоганного догляду за всім твоїм одягом без зусиль. Інтенсивна подача пари, яка глибоко проникає в тканину та робить догляд за одягом дуже легким.
Прасування з підсвіткою
Праска із сучасною технологією світлодіодної підсвітки для зручності, точності та бездоганного результату.
Мультипозиційна, зручна у використанні дошка
Керування однією рукою. Положення дошки налаштовується миттєво.
Освіжить та продезінфікує
Ефективне відпарювання не лише для одягу. Потужна пара знищує до 99,9% вірусів та бактерій, а також допомагає зменшити запахи текстильних поверхонь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.32 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | є |
| Вертикальна прасувальна дошка | є |
| Вертикальне відпарювання | є |
| Тиск пари | немає даних |
| Довжина шнура | 1.9 м |
| Довжина шлангу | немає даних |
| Додаткові насадки | немає |
| Захист від накипу | є |
| Знімний резервуар для води | є |
| Матеріал підошви | нержавіюча сталь |
| Потужність | 2200 Вт Вт |
| Об'єм резервуару для води | 1.2 л |
| Обертання шнура на 360° | відсутнє |
| Основна насадка | пряме випаровування + прасування з парою |
| Паровий удар | є |
| Постійна пара | є |
| Потужність парового удару | 200 г/хв |
| Потужність постійної подачі пари | 80 г/хв |
| Регулювання температури | відсутнє |
| Регулятор подачі пари | є |
| Розміри | 170 х 44 x 55 см |
| Система «Крапля-стоп» | є |
| Система самоочищення | є |
| Стійка-вішалка | є |
| Терморукавичка | немає |
| Тип відпарювача | стаціонарний |
| Колір | Білий |
| Час нагрівання води | 70 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 259 ₴










