
Випрямляч для волосся Babyliss Straight&Curl Titanium ST486E
5 342 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN65336
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Випрямляч ST486E BaByliss Black Chrome – випрямлення та завивка без зусиль
Забезпечте бездоганне укладання завдяки поєднанню передових технологій та професійного дизайну.
Легке ковзання для гладкого випрямлення та завивки
Справжні титанові пластини з іонною технологією виділяють іони, що контролюють пухнастість, забезпечуючи гладкий і сяючий результат.
Рівномірне нагрівання
Система Advanced Ceramics підтримує стабільну температуру по всій довжині пластин, гарантуючи ідеальне випрямлення кожного пасма.
Для ідеальних хвиль та локонів
Профільований, ультрагладкий вигнутий корпус з нержавіючої сталі з плаваючими вигинами дозволяє легко створювати хвилі та завивки з тривалим ефектом.
Індивідуальний температурний контроль
5 цифрових режимів нагріву до 230 °C підходять для всіх типів волосся - від тонкого і делікатного до густого і неслухняного.
Довгостроковий результат
Забезпечує гладке, сяюче волосся без пухнастості та довгострокове збереження укладання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Тип | Випрямлячі |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ширина пластин | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іонізація | з іонізацією |
| Автовідключення | є |
| Обертання насадки | відсутнє |
| Час нагріву | 15 сек |
| Збирач | немає |
| Дисплей / Індикація температури | відсутнє |
| Довжина шнура | 3.0 м |
| Додаткові насадки | - |
| Захист від перегріву | відсутній |
| Кількість температурних режимів | 5 режимів |
| Потужність | 51 Вт Вт |
| Обертаючий шнур | є |
| Петля для підвішування | немає |
| Харчування | Мережа |
| Плавальні пластини | відсутні |
| Подання пари | немає |
| Покриття пластин | титан |
| Робоча температура | 130-230°C |
| Регулювання температури | є |
| Рукавичка/ Термоклімка | клімок |
| Холодне обдування | відсутнє |
| Колір | Чорний |
| Чехол | без ч охоло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 342 ₴








