
Планшет Lenovo Tab TB311FU 8/128GB Luna Grey + Clear Case (ZAEH0195UA); 10.1" сірий
9 177 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN66003
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
Елегантний. Короткий. Вишуканий.
Корпус виконаний із металу
Стильні закруглені кути
Доступний у двох кольорах: Luna grey та Polar blue
Створено із турботою
Гарантовані оновлення безпеки протягом 4 років
Встановлене програмне забезпечення Android 14 і Lenovo ZUI 16
Передбачено оновлення ОС до Android 16 для задоволення тривалим використанням
Вага – 425 г
Lenovo Tab: твій стиль – твій планшет
Новий погляд на щоденні завдання – цей елегантний металевий планшет створений, щоб дарувати тобі розваги в нон-стоп режимі. За якісне звучання та зображення відповідають два стереодинаміки, що підтримують Dolby Atmos, та екран Full HD діагоналлю 10,1 дюйма, а процесор MediaTek Helio G85 забезпечить плавний перегляд веб-сторінок, ігри та стрімінг. Універсальний аксесуар допоможе звільнити руки та насолоджуватися зручним переглядом у горизонтальному або вертикальному режимах.
Розваги без втоми
Цей планшет розроблений, щоб відповідати твоїм щоденним потребам — чи то перегляд улюблених телешоу, чи занурення у довгі години вебсерфінгу. Насолоджуйся тривалими стрімами або серіалами без втоми очей із чітким дисплеєм Full HD, що має сертифіковану технологію зниження випромінювання синього світла. Відчуй ефект повного занурення завдяки просторовому звуку двох динаміків, оснащених технологією Dolby Atmos.
Розваги без зупинок
Готовий до твоїх завдань будь-якої миті. Повний заряд акумулятора планшета забезпечить тобі цілий день використання пристрою. За допомогою швидкої зарядки потужністю 15 Вт запас енергії акумулятора ємністю 5100 мАч поповнюється ультрашвидко.
Грай у комфортному режимі
Поринай у швидкі та плавні ігри на планшеті Lenovo Tab з процесором MediaTek Helio G85. Влаштуйся зручніше та насолоджуйся реалістичним плавним зображенням завдяки частоті оновлення 60 Гц. А необхідне місце для зберігання твоїх колекцій ігор та іншого контенту подбає внутрішня пам'ять до 125 ГБ із можливістю розширення до 1 ТБ.
Стильний елемент твого інтер'єру
У режимі очікування ваш планшет перетвориться на елегантний годинник або вишукану цифрову фоторамку. Навіть якщо ти не використовуєш пристрій, персоналізуй свій простір - налаштуйте демонстрацію улюблених фото або стежте за часом.
Чохол-книга
Звільни руки та захисти дисплей та корпус планшета від раптових пошкоджень завдяки чохлу з повним захистом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Операційна система | Android |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 425 г |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 5100 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Швидка зарядка | є |
| Графічний процесор | ARM Mali-G52 |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Захист від пилу і вологи | IP52 |
| Кількість ядер | 8 |
| Кількість SIM-карт | без SIM-карти |
| Потужність заряджання | 15 Вт |
| Навігація система | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | з чохлом |
| Наяність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основа камери | 8 Мп |
| Встановлена ОС | Android 14.0 |
| Процесор | MediaTek Helio G85 |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Дозвіл екрану | 1920x1200 |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | немає |
| Розмір (ВхШхГ) | 235.7 x 154.5 x 7.5 мм |
| Серія | Lenovo Tab |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота | 1.8 ГГц + 2.0 ГГц |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 177 ₴










