
Морозильна скриня Gorenje, 420л, А+, ST, Дисплей, білий (FHC42EAW)
18 116 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN2633
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Морозильна скриня Gorenje FHC42EAW - це високоякісний пристрій з великим об’ємом 420 літрів. Ця модель ідеально підходить для встановлення в гаражі або погребі, оскільки вона працює ефективно навіть при температурі до -15 °C. Вона також оснащена надійним замком для безпечного зберігання продуктів. Завдяки функції FastFreeze, продукти заморожуються при температурі близько -24 °C, щоб зберегти більшу частину мінералів, що містяться в них.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Клас енергоспоживання | E |
| Стан | Новий |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 51 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність заморожування | 20 кг/добу |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 41 рік |
| Входить до комплекту | інструкція та гарантійний талон, лоток для льоду, шкребок |
| Габарити (ШхВхГ) | 144,8х85х72,1 см |
| Захист від дітей | немає |
| Захист від перепадів напруги | немає |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Кількість полиць/секцій | 2 |
| Наявність дисплея | із зовнішнім дисплеєм |
| Наявність підсвічування | є |
| Перевішування дверцят | немає |
| Корисний об'єм | 420 л |
| Розташування блоку управління | зовнішнє |
| Сигналізація відчинених дверей | немає |
| Система розморожування | ручна |
| Тип | Скриня |
| Тип компресора | Звичайний |
| Холодоагент | R600a |
| Колір | Білий |
| Швидке заморожування | є |
| Енергоспоживання | 269 кВт/рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 116 ₴


