
Уничтожитель документов Agent 1540.5 X (6020598)
16 203 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN55141
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Знищувач документів офісної серії з високим рівнем секретності. Перехресна різка, 5-й рівень секретності, розмір фрагментів 2х8 мм. Знищує одночасно до 17 аркушів паперу (70 г/м2). Приймає документи, скріплені скобами. Можливість знищення пластикових карток, CD-дисків. Автоматичний старт і стоп, автоматичний реверс. Обсяг кошика для відходів 40 л. Автостоп при переповненому кошику. Оглядове вікно контролю рівня заповнення кошика підсвічується під час роботи. Для зручності переміщення оснащений колесами. ТМ Agent - оптимальне поєднання ціни, якості та набору необхідних функцій для роботи в офісі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agent |
| Тип порізки | Перехресна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.55 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне подавання | немає |
| Автостарт/стоп | є |
| Місткість кошика | 40 л |
| Габарити | 435х640х295 мм |
| Дисплей | немає |
| Знищення компакт-дисків | є |
| Знищення паперу | є |
| Знищення платіжних карток | є |
| Знищення скоб/скріпок | є |
| Кількість знищуваних аркушів за раз | 17 листів |
| Потужність | 450 Вт Вт |
| Реверс | є |
| Розмір фрагментів | 2х8 мм |
| Рівень безпеки | 5 |
| Тип різання | перехресне |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Формат | А4+ |
| Швидкість знищення | 0.05 м/хв |
| Ширина гнізда подачі | 224 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 203 ₴






