
Адаптер WiFi ASUS PCE-BE92BT BE9400, PCI-Express x1, BT5.4 (90IG08U0-MO0B00)
3 477 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN22911
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ASUS пропонує комплексне рішення для розгортання мережі нового стандарту Wi-Fi 7, до складу якого входять маршрутизатори та бездротові адаптери з інтерфейсом PCIe®. Завдяки ретельно розробленому апаратному й програмному забезпеченню рішення ASUS стандарту Wi-Fi 7 забезпечує високу продуктивність і широкі функціональні можливості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Вага | 84.8 г |
| Висота | 21.6 мм |
| Стан | Новий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Ширина | 120.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 88.5 мм мм |
| Додатково | Bluetooth/5.4 |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц, 6 ГГц |
| Захист інформації | WPA3 |
| Кількість антен | 2 |
| Максимальна швидкість передачі даних | 5764 Мбіт/сек/(6 ГГц), 2882 Мбіт/сек/(5 ГГц), 688 Мбіт/сек/(2,4 ГГц) |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | be |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 477 ₴





