
Сендвічниця Tefal SW614831
2 667 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN23723
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Простота та безпека для більшого різноманіття ваших страв! Відкрийте для себе простоту створення смачних та різноманітних підсмажених бутербродів, вафель та паніні завдяки Breaktime та її 3 знімним пластинам. Breaktime неймовірно легко очищати завдяки пластинам із антипригарним покриттям, які підходять для миття у посудомийній машині. Світлові індикатори роблять використання легким, а можливість вертикального зберігання забезпечує легке зберігання на вашій кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 2.93 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття форми | є |
| Додатково | можливість вертикального зберігання |
| Індикатор готовності | є |
| Кількість відділень основної пластини | 2 відділення |
| Потужність | 700 Вт Вт |
| Ручка, що не нагрівається | є |
| Пластини для вафель | є |
| Пластини для горішків | немає |
| Пластини для грилю | є |
| Пластини для кексів | немає |
| Пластини для печіву | немає |
| Пластини для пончиків | немає |
| Пластини для сендвічів / бутербродів | є |
| Регулювання температури | відсутнє |
| Розміри | 9.5 х 25 х 27.5 см |
| Змінні панелі | є |
| Тип | бутербродниця |
| Колір | чорний із сріблястим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 667 ₴










