
Плитка настільна Gorenje індукційна, комфорок - 2 по 2кВт, керування - сенсорне, таймер (ICY3500DGP)
4 605 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN26224
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна індукційна плита Gorenje із сенсорним керуванням забезпечує швидке приготування завдяки функції PowerBoost (до 2000 Вт) та регулюванню потужності в 10 рівнях. Зона нагріву адаптується для різного посуду, а налаштування температури (60–240°C) підходять для точного готування. Безпека забезпечується блокуванням від дітей та автоматичним вимкненням. Енергоефективність 83% гарантує економію ресурсів і швидкий результат. Ідеальна для використання вдома, у кемпінгу чи на природі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Зона нагріву | Індукційні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
| Висота | 4.5 мм |
| Глибина | 36 мм |
| Ширина | 57.5 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість індукційних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 3400 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 605 ₴










