
Радіатор сталевий Kermi Profil-V FTV 22 тип 500x800мм нижнє підкл, 1447Вт Therm-X2 RAL 9016 (FTV220500801R2K)
10 635 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN27703
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сталеві радіатори Kermi як не можна краще підходять для опалення приватного будинку, радіатори Kermi по праву є лідерами ринку за рахунок найширшого вибору розмірів, бічних і нижніх підключень радіаторів опалення для котеджів, будинків і будь-яких інших індивідуальних систем опалення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kermi |
| Тип радіатора | 22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання | 3/4" |
| Комплектація | радіатор, інструкція, настінне кріплення |
| Макс. потужність 75/65/20 °C | 1232 Вт |
| Макс. потужність 90/70/20 °C | 1544 Вт |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Модель радіатора | панельний |
| Монтажня довжина | 800 мм |
| Монтажна висота | 500 мм |
| Монтажна глибина | 100 мм |
| Опалювальна площа ≈ | 12 м2 |
| Підключення | нижнє FTV, праве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 635 ₴





