
IP камера Hikvision DS-2CD2523G2-IS(D) 2.8mm, 2 МП, 1/2.8", AcuSense, f= 2.8мм, день/ніч, ИК подсветка 30 м,
4 722 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN28737
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IP камера Hikvision DS-2CD2523G2-IS(D) 2.8mm має купольну форму і використовується для вуличного відеоспостереження за будинком, дачею, промисловим або бізнес-проєктом. Чіткість і деталізацію відео забезпечує матриця 1/2.8" CMOS, здатна знімати з роздільною здатністю 1920 × 1080 і 25 кадрами на секунду. Завдяки захистам IP67 і IK08 модель стійка до вологи, пилу і спроб вандалізму.
Параметри Hikvision DS-2CD2523G2-IS(D) 2.8mm
- Корпус моделі виконаний з металу й пластику і може експлуатуватися при температурі від -30 °С до +60 °C.
- ІЧ-підсвічування забезпечує якісну нічну зй
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Загальні | |
| Вага | 380 г |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Аудіо | мікрофон/динамік |
| Габарити | 110 x 110 x 57.4 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Клас захисту | IP67 |
| Корпус | купольний |
| Кути огляду | Г: 108°, В: 59°, Д: 127° |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Матриця | 1/2.8" |
| Харчування | DC 12В/PoE |
| Застосування | комбіноване |
| Підключення | LAN з PoE |
| Підтримка microSD | є |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Тривожний вхід/вихід | є |
| Кут огляду | 91° - 120° |
| Формат відеостиснення | H.264, H.265 |
| Колір | white |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 722 ₴

