
IP камера TP-Link Tapo C325WB, White, 4 Мп (2688x1520), 1/1.79" CMOS, H.264, WiFi (2.4 GHz), кут огляду
4 438 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN28743
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циліндрична IP відеокамера TP-Link Tapo C325WB, White призначена для якісного вуличного спостереження. Модель здатна вести знімання з роздільною здатністю до 2K QHD 2688×1520 при 20 fps, завдяки чому зображення має дуже деталізований вигляд. А за допомогою об'єктива зі світлосилою F1.0 і матрицею розміром 1/1.79'' камера може чітко зображати те, що відбувається в умовах дуже низького освітлення.
Параметри TP-Link Tapo C325WB, White
- Технології HDR і ColorPro роблять передачу кольору
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | немає |
| Аудіо | мікрофон/динамік |
| Габарити | 148.7 x 137.9 x 90.4 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Клас захисту | IP66 |
| Корпус | циліндричний |
| Кути огляду | Д: 127° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/1.79" |
| Харчування | DC 9В |
| Застосування | комбіноване |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | є |
| Робоча температура | -20°C ~ +45°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Кут огляду | 121° і більше |
| Формат відеостиснення | H.264 |
| Колір | white |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 438 ₴


