
Колонки 2.0 REAL-EL S-20 Black, 2 x 3 Вт овий корпус, живлення від USB
330 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN29551
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мультимедійна USB акустична система REAL-EL S-20 - це просте та доступне рішення для поліпшення звуку вашого комп'ютера або ноутбука. Ця акустична система також сумісна з мобільними пристроями та іншими джерелами звуку.
Особливості
- Завдяки своєму компактному розміру, акустична система легко розміщується на робочому столі чи поруч з ноутбуком.
- Вбудовані високоякісні динаміки допомагають покращити якість звуку, надаючи чіткість і деталізацію контенту.
- REAL-EL S-20 пропонує поліпшену систему звучання, що може додати більше глибини та реалізму до ваших аудіо.
- REAL-EL S-20 живеться через USB-порт вашого ноутбука, ПК або блока живлення, що робить її дуже зручною для використання.
- Акустична система має регулятор гучності на кабелі, що дозволяє вам зручно контролювати гучність безпосередньо на акустичних колонках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2 |
| Вага (кг) | 0.31 |
| Габарити колонки | 6.5 x 6.5 x 6.5 см |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Харчування | від USB |
| Підсвічування | немає |
| Потужність динаміків | 2 x 3 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Тип | компактні |
| Колір | Black |
| пульт | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴


