
Колонки 2.0 REAL-EL S-305 Black, 2 x 20 Вт, МДФ, живлення від 220V, керування спереду
2 649 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN29555
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
REAL-EL S-305 є ідеальним компаньйоном у світі звуку. З діапазоном відтворення, що охоплює тихі нюанси та потужні баси, ця акустична система вправно передає емоції та робить кожен момент незабутнім.
Особливості REAL-EL S-305
- Компактний функціональний дизайн ідеально підходить для будь-якого інтер’єру, від сучасного до класичного.
- Використання якісних матеріалів (МДФ) забезпечує чистоту звуку та естетичність системи.
- REAL-EL S-305 легко приєднати до різних джерел звуку, як-от комп'ютери та мобільні пристрої.
- Вбудовані ручки управління на передній панелі дають змогу легко налаштовувати рівень загальної гучності, а також високих і низьких частот.
- Наявність роз’ємів для під’єднання навушників робить її ідеальною для особистого користування.
- Система може відтворювати звук від низьких до високих частот у діапазоні 40 — 19 000 Гц.
REAL-EL S-305 пропонує неперевершений звук, який створює неповторну атмосферу. Це ідеальний вибі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2 |
| Вага (кг) | 4.4 |
| Габарити колонки | 14.3 x 26.5 x 15 см |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Харчування | від мережі 220V |
| Підсвічування | немає |
| Потужність динаміків | 2 x 20 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Тип | стаціонарні |
| Колір | Black |
| пульт | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 649 ₴









