
Колонки 2.0 REAL-EL S-90 Black, 2 x 3 Вт овий корпус, живлення от USB, керування спереду
636 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN29558
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мультимедійна акустична система REAL-EL S-90 - це зручне та доступне рішення для покращення звуку вашого комп'ютера або ноутбука. Ця акустична система має вбудований підсилювач та всі необхідні кабелі для підключення до різних джерел сигналу. Живлення забезпечується через USB-порт комп'ютера, ноутбука, зарядного USB-пристрою або активного USB-хаба.
Особливості
- Завдяки невеликим розмірам ця акустична система легко поміщається на робочому столі або поруч з ноутбуком, не займаючи багато місця.
- Акустична система має регулятор гучності, що дозволяє зручно контролювати рівень звуку.
- На передній панелі акустичної системи є роз'єми, які дозволяють швидко під'єднати навушники та мікрофон для зручності використання.
- Попри свої компактні розміри, акустична система забезпечує гучний, чистий та об'ємний звук завдяки використанню фазоінверторів для насичених басів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2 |
| Вага (кг) | 0.55 |
| Габарити колонки | 7.5 x 17.5 x 9 см |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Харчування | від USB |
| Підсвічування | немає |
| Потужність динаміків | 2 x 3 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Тип | компактні |
| Колір | Black |
| пульт | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 636 ₴





