
Акустична система (саундбар) XTRIKE ME SK-605, USB+3.5мм 3Вт, LED RGB
643 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN29559
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична система (саундбар) XTRIKE ME SK-605, USB+3.5мм 3Вт, LED RGB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XTRIKE ME |
| Вид товару | Саундбар |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 3 Вт |
| Тип | Портативні |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| 6.5 мм (jack) | немає |
| AirPlay | немає |
| Bluetooth | немає |
| Chromecast | немає |
| Coaxial | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| HDMI ARC | немає |
| NFC | немає |
| RCA | немає |
| S/PDIF | немає |
| USB | немає |
| USB Type-A | немає |
| USB Type-C | немає |
| Wi-Fi | немає |
| XLR / TRS / TS | немає |
| microUSB | немає |
| Інші інтерфейси | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Вага загальна | 0.595 кг |
| Час роботи | - |
| Габарити загальні | 388 x 72.6 x 74.5 мм |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | - |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Кардрідер | немає |
| Кількість смуг | немає даних |
| Комплект поставки | акустична система, посібник користувача |
| Кількість колонок | 1 шт |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | - |
| Харчування | від USB |
| Підсвічування | є |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | - |
| Сабвуфер | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Формат акустики | 1 |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
| Частотний діапазон | 180 - 20 000 Гц |
| пульт ДК | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643 ₴







