
Колонка портативна 2.0 REAL-EL X-757 Black, 2 x 25 Вт овий корпус, Bluetooth, MicroSD/USB,
3 876 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN29565
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мультимедійна портативна акустична система REAL-EL X-757 здатна задовольнити ваші потреби звуку та розвагах.
Особливості
- REAL-EL X-757 має сучасний дизайн, що доповнюється RGB-підсвічуванням, створюючи настрій під час прослуховування музики та розваг.
- Ви можете під'єднати мобільний пристрій, ПК, ТБ, ноутбук та інші джерела звуку через різні вхідні роз'єми, такі як AUX, Bluetooth, USB та Micro SD.
- Функція True Wireless Stereo (TWS) дозволяє одночасно приєднати дві акустичні системи до одного джерела, створюючи більш об'ємний звук.
- Підтримка вбудованого FM-радіо дозволяє насолоджуватися радіо без необхідності підключення додаткових пристроїв.
- Підтримка Bluetooth дозволяє легко під'єднати ваші пристрої.
- Вбудований еквалайзер дозволяє вам налаштовувати звук відповідно до ваших вподобань.
- Потужний акумулятор на 4000 mAh дозволяє насолоджуватися музикою тривалий час без необхідності постійної зарядки.
- Наявність пульта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Портативні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | є |
| Аудіосистема | 2 |
| Вага (кг) | 3.8 |
| Габарити колонки | 47 x 24 x24 см |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Інтерфейси | USB, Card Reader |
| Харчування | від акумулятора |
| Підсвічування | є |
| Потужність динаміків | 2 x 25 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Колір | Black |
| пульт | бездротовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 876 ₴









